0

Preparaty

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis VX 80mg

Substancja czynna Depoxetin 80mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 10 220 zł 22 zł 17 zł
2 20 420 zł 21 zł GRATIS
3 30 570 zł 19 zł GRATIS
4 40 680 zł 17 zł GRATIS
5 50 750 zł 15 zł GRATIS
10 100 1300 zł 13 zł GRATIS
20 200 2200 zł 11 zł GRATIS


Zaburzenia erekcji połączone z przedwczesnym wytryskiem to fatalna sprawa. Mężczyźni, którzy są dotknięci tego typu problemami wycofują się z życia i często stronią od kontaktów towarzyskich, zwłaszcza tych, które mogą powodować kontakty intymne. To wszystko sprawia, że osoby takie niesamowicie mocno popadają w alienację. Warto więc w przypadku któregokolwiek z tych problemów udać się do lekarza specjalisty. Jeżeli oba występują jednocześnie to odwiedzenie lekarza wydaje się być koniecznością. Warto pamiętać przy tym, że nie zawsze uda się nam dostać odpowiednie leki na nasze zaburzenie, ale przynajmniej pomoc doraźną praktycznie zawsze uzyskamy. Super Vikalis Vx 20+60mg to lek, który doskonale rozwiązuje oba problemy jednocześnie przy okazji będąc środkiem niezmiernie dla nas bezpiecznym. Właśnie dlatego tak wielu lekarzy go zapisuje na tego typ zaburzenia. To dwie substancje zawarte w jednej pastylce. Dzięki temu również unikniemy łykania kilku różnych pastylek na nasze dolegliwości, a jedna tabletka wystarczy na nie wszystkie. Lek działa długo, bo oparty został na niesamowicie innowacyjnych substancjach czynnych.

Super Vikalis Vx 20+60mg – dla wymagających mężczyzn
Rzeczywiście lek ten jest tak stworzony, by spełnić największe wymagania mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia tego typu. To środek, który posiada w sobie dwie substancje czynne – z jednej strony mamy popularny tadalafil, który odpowiedzialny jest za poprawienie naszej erekcji na długi czas, a druga substancja, którą jest dapoxetyna wpływa korzystnie na kwestie wytrysku. Dzięki niej będziemy znacznie lepiej kontrolowali przebieg stosunku i będziemy mogli cieszyć się udanym seksem z naszą partnerką w każdej kwestii. Stosunek będzie bowiem rwał tak długo jak my tego będziemy chcieli, a także będziemy mogli w końcu uzyskać odpowiednią do tego wszystkiego erekcję, bez której nic by się nie mogło wydarzyć. Tadalafil jest niezmiernie korzystną substancją, która znana jest z dobroczynnego działania na kwestie naszej erekcji, a dapoxetyna to stosunkowo nowa substancja czynna, dzięki której uzyskamy przedłużenie stosunku o tyle ile potrzebujemy.
Obie substancje są ze sobą doskonale zsynchronizowane dzięki specjalne formule tabletki. Działają więc w sposób niesamowicie korzystny dla nas już w kilkanaście do co najwyżej kilkudziesięciu minut od połknięcia tabletki. Dzięki temu uda się nam szybko odzyskać pewność siebie w sprawach seksualnych i cieszyć się będziemy mogli pełnią seksualnych doznań z naszą partnerką. Czas działania substancji na nasze ciało to około 24 godzin, choć dapoxetyna zaczyna uwalniać nas od swojego działania odrobinę szybciej. W praktycznie nie jest to jednak żadna przeszkoda do odbycia zadowalającego stosunku seksualnego i to niekoniecznie tylko jednego, bowiem lek w żaden sposób nie będzie nas w tej kwestii ograniczać. Pozostaje nam pełna swoboda, a do tego tak długi czas działania obu substancji na nasze ciało pozwala na zupełnie swobodne życie w kwestiach seksualnych i kompletny brak konieczności planowania żadnych wydarzeń z ukochaną.

Super Vikalis Vx 20+60mg – lek bezpieczny i skuteczny
Bezpieczeństwo i skuteczność działania to kwestie, na które najczęściej klienci zwracają uwagę w przypadku wybierania takich właśnie leków dla siebie. W przypadku tego specyfiku mamy do czynienia z niesamowicie dużym poziomem bezpieczeństwa, obok którego nie da się przejść obojętnie. To niesamowicie skuteczny środek na potencję, który jednocześnie bezpiecznie pomoże nam w odzyskaniu pełnej kontroli nad sprawami seksualnymi takimi jak przedwczesny wytrysk. Dzięki temu odzyskamy zupełnie pełną seksualną kontrolę nad swoim ciałem i pozwolimy sobie być może również na poprawienie jakości życia seksualnego, towarzyskiego czy też rodzinnego. Sfera seksu bowiem jak wiemy niezmiernie mocno wpływa również na wiele innych kwestii w życiu, a nawet odciska często piętno na naszych zawodowych osiągnięciach. Taki lek jest więc specyficznym rodzajem zainwestowania w sobie i swój poziom zdrowia. Występujące skutki uboczne z reguły nie są zbyt dokuczliwe i mamy do czynienia przede wszystkim z umiarkowanymi bólami głowy, a także zaburzeniami koncentracji czy trawienia przez pewien czas od zażycia tabletki. To jednak kompletnie nic w porównaniu z tym co możemy uzyskać jako mężczyźni. Radość nasza i naszej partnerki są znacznie więcej warte, aniżeli te skutki uboczne. Często jednak również nawet takie skutki uboczne nie występują w zbyt mocnym nasileniu i możemy zupełnie się nimi nie przejmować. Jedynie w sporadycznych wypadkach gdy sytuacja wymyka się spod kontroli należy skonsultować się z naszym lekarzem, który ten lek nam przepisał. Są to jednak sytuacje niezmiernie rzadkie wynikają jedynie z kwestii uczulenia na składniki leku. W wypadku większości mężczyzn nic złego się nie dzieje, a jedyne co jest naprawdę zauważalne to cudowne doznania seksualne i wspaniałe pożycie z partnerką.

Ekonomia przede wszystkim – lek bardzo tani
To również tabletki niezwykle tanie, które w porównaniu z wieloma podobnymi specyfikami wypadają niesamowicie korzystnie w kwestii ekonomicznej. Rzeczywiście więc dobrze będzie zaopatrzyć się za takie same pieniądze w znacznie więcej opakowań leku na potencję, który dodatkowo jeszcze w tej samej cenie pozwoli nam na przedłużenie stosunku o tyle czasu na ile to my mamy ochotę. To ciekawe rozwiązanie, które działa na nasze ciało kompleksowo i właśnie dlatego pacjenci tak chętnie wybierają tabletkę z dwiema substancjami czynnymi, aniżeli dwie różne tabletki. To również wielki komfort dla osoby, która takie środki zażywa.
Skutki uboczne z reguły są słabe, ale są również pewne przeciwwskazania, w których wypadku nie będziemy mogli przystąpić do leczenia. To przede wszystkim poważne choroby takie jak przebyte udary mózgu czy zawały serca, ale również mniejsze schorzenia, które jednak są równie wielkim przeciwwskazaniem jak na przykład nadciśnienie tętnicze. W jego wypadku będziemy również musieli zrezygnować z tego typu terapii. Większości przypadków jednak nie występują żadne ograniczenia i będziemy mogli swobodnie przystąpić do leczenia tymi specyfikiem. Należy jednak wiedzieć, że Super Vikalis Vx 20+60mg jest lekiem, który działa na nasze ciało doraźnie i pozwala na odzyskanie sprawności seksualnej na pewien czas. Poza jego stosowaniem dobrze będzie również wykonać szereg odpowiednich badań diagnostycznych celem odnalezienia faktycznej przyczyn naszych zaburzeń i ich wyeliminowania jak najszybciej. Pomogą w tym badania z diagnostyki obrazowej, badania hormonalne i wiele innych, które na pewno zleci nam nasz lekarz prowadzący.
To co przyciąga klientów do leczenia tym właśnie lekiem to przede wszystkim jego niesamowicie duży poziom skuteczności. Działa i pomaga w odzyskaniu erekcji również w przypadku, gdy medycyna często rozkładała ręce i całkowite wyleczenie wydawało się już niemożliwe. W wielu wypadkach również pozwala na poprawienie jakości seksu osobom, które cierpią jedynie na zaburzenia erekcji w pewnym stopniu, który jednak uniemożliwia im odbywanie normalnych stosunków seksualnych.
Super Vikalis Vx 20+60mg jest lekiem tanim, skutecznym i niesamowicie na nas korzystnie oddziałującym w sferze seksualnej. Dzięki niemu będziemy mogli odzyskać wiarę w swoje możliwości jako mężczyźni i znów cieszyć się z udanego seksu z naszą partnerką. Również ona na pewno nie będzie kryć zadowolenia z naszej decyzji o leczeniu. To niezmiernie odpowiedzialne i przede wszystkim męskie podejście, by podjąć się leczenia zaburzeń seksualnych. Nie można nam jako mężczyznom uciekać przed takimi właśnie problemami, a należy się z nimi konfrontować.
  • CAPTCHA Image