0

Preparaty

Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super P-force 100+60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Wysyłka
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł GRATIS
4 16 384 zł 24 zł GRATIS
5 20 440 zł 22 zł GRATIS
10 40 800 zł 20 zł GRATIS
20 80 1440 zł 18 zł GRATIS
40 160 2560 zł 16 zł GRATIS


Kłopoty chodzą parami. Doskonale wiemy jak działa to w życiu codziennym. Niestety często również w przypadku naszej seksualności jest podobnie. O ile problem z potencją sam w sobie jest już dużym kłopotem, o tyle dodatkowo przedwczesny wytrysk wszystko komplikuje jeszcze bardziej. Zdecydowanie więc mężczyźni dotknięci oboma zaburzeniami jednocześnie mają duży problem. Zaburzenia takie mają często różne przyczyny i do nie dawna nie było możliwości ich jednoczesnego leczenia. W wielu wypadkach jednak dziś można zastosować leki, które dobrze działają na obie te sfery i sprawiają, że pacjenci odzyskują wiarę w siebie, swoje możliwości seksualne i znów mają szansę zupełnie normalnie w tych spawach funkcjonować – niezależnie od przyczyny powstania takiego problemu. Super P- force 100mg + 60mg to doskonały sposób na odzyskanie wigoru i sprawności seksualnej w pełnym tego słowa znaczeniu w praktycznie kilka chwil. Lekarze chętnie właśnie ten lek przepisują. Warunkiem jego otrzymania jest jednak chęć skorzystania z pomocy lekarskiej – a to jak wiemy największy właśnie problem sprawia mężczyznom. Warto się przełamać. To co możemy zyskać jest bezcenne.

Dwa problemy za jednym zamachem - Super P- force 100mg + 60mg
Środek ten jest niesamowicie skuteczny na wiele zaburzeń seksualnych z uwagi na swoje niesamowicie komesowe działanie. Mamy tu bowiem do czynienia z substancją, która działa dwojako. Z jednej strony sidlenafil w ilości 100mg w tabletce pozwala na odzyskanie możliwości uzyskania erekcji, a z drugiej pastylka zawiera również dodatkową porcję 60mg dapoxetyny, która wpływać będzie pozytywnie na zaburzenia takie jak przedwczesny wytrysk. Dzięki temu uzyskamy kompleksowe działanie w jednej pastylce i nie będziemy musieli łykać dwóch różnych tabletek na nasze dolegliwości. Dwie tak dobrze działające substancje w jednej tabletce pozwalają na odzyskanie kompleksowo pewności siebie w sprawach seksualnych. Obie będą na nas działały przez czas około 4 godzin od zażycia dawki leku. W tym czasie będziemy mogli nie tylko uzyskać w końcu odpowiedni wzwód, ale również cieszyć się z tak długiego stosunku jak mamy na to ochotę, bowiem dzięki drugiej substancji czynnej będziemy mogli pozwolić sobie na radość z seksu tak długo jak tego chcemy. Nasza partnerka będzie na pewno zachwycona naszą nową postawą i ucieszy się z tego faktu.
Sildenafil w czasie działania przez 4 godziny będzie wpływać pozytywnie na poszerzenie się naczyń krwionośnych w okolicy penisa. Dzięki temu uda się nam być może znów uzyskać odpowiedni wzwód i będziemy mogli cieszyć się niesamowicie korzystnym życiem seksualnym ponownie. Stanie się tak jeżeli nawet nasza impotencja trwa już stosunkowo długo i próbowaliśmy różnych domowych sposobów na poprawienie działania naszego ciała. Odpowiednio dobrane leki tego typu są w stanie praktycznie całkowicie pozbawić nas takich właśnie problemów seksualnych i to w jednej tabletce. Właśnie dlatego to lek, po który sięga wielu mężczyzn, którzy cierpią na oba zaburzenia jednocześnie. Wybranie takiego leku pozostawmy jednak w rękach lekarza prowadzącego naszą terapię. Na pewno znajdzie on dla nas odpowiedni kompromis i być może właśnie ta substancja nią będzie.

Super P- force 100mg + 60mg – szybka pomoc i odzyskanie pewności siebie
Tak naprawdę oba schorzenia – zarówno brak erekcji jak również zbyt szybki wytrysk powodują spory problem psychiczny u mężczyzn. Są oni często przez to właśnie wycofani z życia towarzyskiego, unikają kontaktów z otoczeniem i psują w ten sposób swoje własne relacje towarzyskie. Wszystko dlatego, że w naszym społeczeństwie nadal takie zaburzenia pozostają tematem tabu, zwłaszcza w rozmowach między mężczyznami. Warto więc mieć na uwadze takie kwestie gdy szukamy pomocy i wybrać się do dobrego lekarza, który nam pomoże. Super P- force 100mg + 60mg jest lekiem wyjątkowym, bowiem naprawia obie kwestie w jednym czasie dając nam pewność i możliwość odzyskania wiary w swoje męskie możliwości i co za tym idzie w samo męstwo również. Sildenafil przenika do naczyń krwionośnych i je poszerza, a dodatkowe wsparcie dapoxetyny jest nieocenione w tym wypadku.
Szybkość działania substancji również robi dobre wrażenie na użytkownikach tego leku. Obie dostają się szybko do naszego krwioobiegu i rozpoczynają swoje działanie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut po połknięciu tabletki. Dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie na uzyskanie fantastycznego efektu, który będzie niesamowicie korzystny pod wieloma względami i przede wszystkim pozwoli na odzyskanie pewności siebie i wiary w swoje możliwości seksualne w całości. Super P- force 100mg + 60mg to doskonały sposób na poprawienie swojego życia seksualnego z dnia na dzień. Lek oczywiście działa doraźnie, ale jest dla wielu osób niezbędnym elementem terapii, która pomaga w całkowitym wydobyciu się z problemów seksualnych, które jak wiemy pociągają za sobą znacznie więcej konsekwencji życiowych, które bywają znacznie poważniejsze, aniżeli jedynie brak możliwości uprawiania satysfakcjonującego dla obojga seksu.

Bezpieczeństwo, środki ostrożności i przeciwwskazania
Jak każda substancja na potencję również ta posiada pewne ograniczenia i nie będzie lekiem odpowiednim dla wszystkich. Przede wszystkim nie mogą jej stosować osoby, które cierpią na zaburzenia pracy serca, w tym przede wszystkim przebyły zawały serca czy udary mózgu. W takich wypadkach bezwzględnie nie będzie można stosować tych substancji na nasze zaburzenia, ale lekarz z całą pewnością zaproponuje alternatywne rozwiązania dla takiego pacjenta.
Super P- force 100mg + 60mg poza tym powinien być koniecznie zażywany jedynie w zgodzie ze wszystkimi wytycznymi takimi jak bezwzględny zakaz spożywania większej dawki od zaleconej przez lekarza i dawki maksymalnej, która zawarta jest w tym opakowaniu. Dodatkowo nie powinniśmy w czasie działania na nas substancji czynnych korzystać z napojów alkoholowych. To może mieć niezwykle negatywne skutki i powodować może wiele problemów związanych z poprawnym funkcjonowania substancji, jak również spotęgować występujące skutki uboczne. Siła działania leku spada również w przypadku, gdy będziemy przesadzali z tłustymi potrawami i niezdrowym jedzeniem w czasie zażywania środka. Zdecydowanie więc nie powinniśmy takich właśnie posiłków spożywać w czasie naszej terapii. Może to bowiem spowodować wiele problemów z funkcjonowaniem substancji czynnej i przede wszystkim zmniejszyć jej wydajność. To z kolei osłabi siłę erekcji i być może nie będziemy zadowoleni tak jakbyśmy tego oczekiwali. Tłuszcz i wino odpadają więc do romantycznej kolacji tego dnia.
Tabletki Super P- force 100mg + 60mg nie są niebezpieczne, ale jednak mogą wywołać pewne skutki uboczne dość typowe dla środków na poprawienie jakości naszej potencji. Tak więc spodziewać się możemy bólów głowy, zaburzeń równowagi, lekkiej dekoncentracji i podobnych, raczej umiarkowanych w nasileniu skutków ubocznych stosowania preparatu. To lek, który będzie na nas oddziaływać bezpiecznie i z reguły nie będziemy mieli problemu z występowaniem zbyt dużej liczby skutków ubocznych lub ich zbyt dużym nasileniu. Są również osoby, które praktycznie w ogóle takich skutków ubocznych nie odczuwają w czasie stosowania preparatu na sobie. W zdecydowanej większości przypadków mają one jednak charakter łagodny i prędko ustępują pozostawiając nam jedynie wspomnienie miłych chwil z ukochaną. Doskonały wybór dla osób wymagających przede wszystkim solidności działania i kompleksowego wsparcia w kwestiach seksualnych, a jednocześnie nie chcących przepłacać za takie leki.
  • CAPTCHA Image